השראה

קחו את זה בקלות: סגנון בריכות הזרמים

איך לקחת את זה בקלות בחצר הבית, בסגנון בריכת זרמים של HydroPool .

כל העניין בחצרות, דקים ופטיו הוא להירגע. לכן נניח שאתם מעוניינים בהוספת בריכה נגד הזרם של HydroPool  ובמערכת ספא (ג'קוזי).

 

נתחיל עם הבסיס....

תתכננו כך שתוכלו להשתמש בבריכת הזרמים HydroPool  במשך כל השנה. זה תכליתי יותר מרק בריכת קיץ רגילה. בחילופי העונות יש רק לשנות את הפרחים לעונתיים, להזיז רהיטים או להוסיף שמשייה מתאימה.

שמרו על פשטות: ייתכן שיהיה צורך רק בהתאמת מדרגות וצבעי אדניות עם פרחים מסביב לבריכת הזרמים...

צרו אזור טבעי סביב בריכת הזרמים, מרגיע ושלו עם עלים ירוקים, לפרטיות ויופי. אין צורך לחכות שהעצים יגדלו - ניתן להסתפק זמנית בשיחים מטפסים על סבכות / סורגים מתאימים מסביב לבריכת הזרמים HydroPool.

 

חצר למתחילים

אם טרם עסקתם בגינון, או שאתם פחות מקצועיים בענייני הטבע, כרבים מאתנו בימים אלה, ייתכן שתחששו או שתרגישו מאוימים מהרעיון של לטפל בחצר, שלא לדבר על לתכנן איך זה יראה...

 

איפה להתחיל?

כלל ראשון הוא לתכנן סביב הנוף שלא יכול להשתנות, קרי כל מה שקבוע ובנוי, למשל: חומה, קירות הבית, מפלסים, דקים, פטיו, עבודות בנייה, עבודות עץ, פרגולות עץ - דבר קבוע או מובנה. (ההפך מצמחים, שיחים ודשא). כשאתם חושבים על בריכת זרמים אתם צריכים לחשוב עליה כמוצר קבוע בחצר, במיוחד אם אתם מתכננים להקיף אותו עם דק.

קבלו את התמונה הגדולה. משתלות מלאות בצמחים צבעוניים ואקזוטיים מפתים, במיוחד בתקופת האביב, אבל הם לא תמיד מתאימים כשנביא אותם הביתה. רוב החצרות מסודרות לפי כמה אלמנטים חזקים, כמו מדשאה ירוקה, גדרות חיות, מרפסת / פטיו לאירוח. בתכנון התחילו עם תכונות דומיננטיות אלה, אל תשכחו לחשוב ולהחליט כיצד  תגיעו לאזורים שונים בחצר. לאחר זאת את האזורים הריקים תמלאו בצמחים עונתיים, בריהוט וכדומה.

העתיקו את מה שאתם אוהבים. כאשר אתם רואים משהו שאוהבים, תמיד כדאי לשקול לאמץ את הרעיון לחצר שלכם. הצמחים הגדלים בשכונה שלכם הם הימור בטוח (האקלים תומך בהם). אוהבים את השביל המרוצף החדש של השכן שלכם? בקשו את השם של הבנאי, אולי לבעל הבית יש כמה טיפים ורעיונות בשבילכם! ניתן לחקור באינטרנט בנושא פרויקטים לגינון או פרויקטים לשיפוץ החצר והגינה.

 

שפרו את הנכס שלכם. ניתן לכלול תוספת "חדר חיצוני".

בריכת זרמים היא תוספת רבת ערך לכל בית. צעירים או מבוגרים, כולם אוהבים הידרותרפיה, שחייה, משחקי מים, זמן איכות ואימון - מצוין עבור הבריאות, הפגת מתחים, אימון כושר, מרגיע כאבי שרירים או שיתוף טבילה מחדשת ומרעננת. התחילו עם מוצר בעיצוב מופלא, ביצועים גבוהים למשל של HydroPool. המשיכו בתכנון החלל החיצוני המספק פרטיות וכמקום למפגש חברתי.

חופשיים ממגבלות של קירות, דלתות וחלונות בתוך הבית, ניתן לעשות חדר חיצוני מתוחכם או חדר כפרי או כמו שאתם אוהבים או עיצוב בהתאם לנושא החצר.

אתם לא בהכרח צריכים גננים מקצועיים כדי ליצור את המקום המושלם להנאה ולרוגע בחצר שלכם. אנשי המכירות המייצגים את חברת הידרופול HydroPool בישראל (היבואן הבלעדי: "איסמור, מוצרי איכות לחצר") ישמחו לעזור לכם לתכנן מראה יוקרתי, מובנה שיתאים לכם. למשל, יכול להיות שתופתעו לגלות עד כמה זה קל ומשתלם להתקין בריכת זרמים שקועה באדמה, באמצעות דק עץ עם מטפס יפה וירוק.

כך תוכלו לתכנן ולבלות יותר זמן בחוץ בכל ימות השנה.

אחד מהעיצובים הטרנדים היום הוא "החדר החיצוני" - סביבה רגועה להנאה פרטית או אירוח חברתי. תוסף חברתי ומשפחתי לבית, המביא את בפנים הבית לחוץ. מי לא חולם על חצר שבה ניתן להירגע, ליהנות מזמן איכותי עם המשפחה או עם החברים, להזמין ל"על האש" וגם להנות משחייה בבריכה? בימינו זה כבר לא חלום! קצת תכנון ומוצרי איכות בצורת תשלום נוחה.

 

כדאי ליישם את חמשת יסודות עיצוב פנים לחדר החיצוני שלכם:

רצפה - מה יהיה תחת בריכת הזרמים ומסביבה: דק, פטיו, חומה, גדר חיה, מדשאות וגנים...

עיצוב הקירות - וילונות, צמחים מטפסים על קירות, צמחים תלויים, גזיבו...

תאורה - רכה, צבעונית...

ריהוט - שולחן וכיסאות, אדניות...

אביזרים - מדרגות, סטריאו, ברביקיו...