טכנולוגיות מי מלח

הבית של ניקוי עצמי בטכנולוגית מי מלח בבריכות זרמים

ניקיון המים נעשה כמו שצריך

כדאי "לבזבז" את הזמן היקר שלכם בהנאה מבריכת הזרמים שלכם ולא בתחזוקה שלה.

דור הברום עבור בריכות הזרמים לקח צעד ענק קדימה. מערכת מי המלח ברום "Ez Ultrapure" היא הדרך הכי בטוחה, חכמה, כלכלית אפקטיבית והקלה ביותר, לשמירה על בריכת הזרמים בטוחה ונקייה לחלוטין!

בריכת הזרמים (בריכת נגד הזרם) מתוחזקת על ידי מערכת מי המלח ברום "Ez Ultrapure" היא כמעט ללא תחזוקה ובשימוש מעט כימיקלים.

המערכת קלה להבנה, קלה לשימוש ולחלוטין עם מעט מאד תעסוקה.

הפכו את בריכת הזרמים בחצר לכיף ולהנאה!

תחזוקה נמוכה

לאחר שהסתיים תהליך הקנייה ונעשה. מלאו את בריכת הזרמים עם מים, הוסיפו למערכת המלח Ez Ultrapure את eZ bank, אשר דואגת ליצור חומר החיטוי ברום. ההתאמות ברמת הברום נעשות בקלות.

אין יותר בלבולים לגבי כימיקלים! לא צריך לתהות איזה כימיקלים להוסיף - ברגע שהותקנה מערכת המלח הטהורה Ez Ultrapure, היא מפיקה את הכמות הנכונה של ברום בבריכת הזרמים שלכם. מאחר שברום יעיל יותר בטווח רחב יותר של רמות ה-pH ובטמפרטורות גבוהות יותר מאשר כלור, בריכת הזרמים תהיה נקייה ומוכנה לשימוש, ללא מוצרים אחרים.

נסעתם לחופשה? עם מערכת המלח הטהורה Ez Ultrapure, גם אם תהיו רחוקים הרחק מבריכת הזרמים במשך שבועות, תמשיכו להנות ממים נקיים וצלולים כשתחזרו. בעת שהייתכם מחוץ לבית המערכת תמשיך לייצר את הכמות המושלמת של ברום, בהתבסס על ההגדרה שתבחר.

אין יותר ריח של כלור! מערכת המלח הטהורה Ez Ultrapure מייצרת ברום, כך שאף פעם לא תצטרכו להריח את הריח החריף של הכלור ולהתמודד עמו.

בריכת זרמים נקיה - זה קל כמו לספור 1, 2, 3

קלה לשימוש ותוכננה כך שתחזיק מעמד זמן רב, מערכת המלח הטהורה Ez Ultrapure היא אחת ממערכות תברואת המים היעילות ביותר המוצעות בתעשיית בריכות הזרמים כיום. בזכותה יש צורך במעט מאד תחזוקה וניתן להתקין את המערכת בקלות על מוצרים חדשים או קיימים. המערכת מפיקה ומשחררת ברום למי בריכות הזרמים וכך במהירות הורגת את כל המזהמים המיקרוביולוגיים כגון חיידקים שמקורם במים, אצות וחומרים שנכנסו על ידי משתמשי הבריכות זרמים.

מערכת המלח הטהורה Ez Ultrapure מבטלת את הצורך בהוספת ברום או כלור לבריכות הזרמים על בסיס קבוע. המערכת אינה מייצרת שום ריחות רעים, לא יהיו גירוי בעיניים וקלה לשימוש - לכן זוהי הבחירה הטובה ביותר עבור בריכת זרמים נקייה ובטוחה לשימוש.

גם אם תהיו רחוקים מבריכת הזרמים במשך ימים או שבועות, אין מה לחשוש. בזכות מערכת המלח הטהורה Ultra EZ, תוכלו להמשיך להנות ממים צלולים ונקיים כשתחזרו. בהתבסס על ההגדרה שתבחרו, בזמן שהייתכם מחוץ לבית, המערכת תמשיך לייצר את הכמות המושלמת של ברום.