יעילות אנרגטית

מוצרי הידרופול Hydropool מתוכננים ומעוצבים כך שיהיו היעילים ביותר באנרגיה בעולם, שיתנו חום מים ב-37OC, בהוצאת מעט כסף בכל יום.


טכנולוגית הניקוי העצמי

אנרגית סינון יעילה

מוצרי HydroPool מסננים 100% מהמים בכל 15 דקות. משמעות הדבר היא שהמוצר אינו חייב לפעול בתדירות כמו מוצרים אחרים, כדי לסנן את אותה כמות מים. לכן זוהי מערכת הסינון היעילה אנרגטית ביותר בעולם.


כיסוי קשה מגן חום HydroWise

נוצר לחורפים הקנדיים

כיסוי קשיח בטיחותי המכיל בידוד באזור הקפל, השומר את החום בפנים ואת הקור בחוץ.


שמיכת מגן טרמית מבודדת

בהשראת טכנולוגיית נאס"א

טכנולוגית מגן תרמי משולש המשתמשת בנייר אלומיניום, כדי לשקף בחזרה את החום לתוך המוצר, משתמשת גם בגיבוי שחור וצינורות שנועדו להגדיל את ספיגת חום. הטכנולוגיה הזו בשימוש של נאס"א, להגנת אסטרונאוטים מפני הקור של החלל החיצון כ:-270 מעלות.


אמפר נמוך עם משאבה ירוקה סביבתית

הספק גבוה, משאבות בתפוקת אנרגיה נמוכה

המשאבות של חברת הידרופול מתוכננות לייצר הספק גבוה עם תפוקת אנרגיה נמוכה. כתוצאה מכך הסינון הוא 26% יותר יעיל מאשר מוצרים אחרים.


טכנולוגיית חילוף אקו-חום

פתח אוורור מתכוונן באופן מלא

כל משאבה יוצרת 1.5 כ"ס של חום מבוזבז ושמיכת המגן התרמי המשולש משקפת חום בחזרה לתוך חלל המוצר. פתחי האוורור התרמיים HydroWise ממקסמים את היעילות אנרגטית בכל עונה ובכל אקלים...


לוחות בקרה מתוכנתות

בחרו את טמפרטורת המים הרצויה והמוצר באופן אוטומטי ישמור על הגדרה זו תוך שימור אנרגיה ככל האפשר.


עוצב ותוכנן להיות מעל לתקנות וועדת האקלים

קובעים את הסטנדרט

ג'קוזי HydroPool מדורגים בשלושת המקומות הראשונים הגלובליים, עבור המתנה וואט ויעילות אנרגטית. בין הראשונים אשר אושרו לפי התקנות הקפדניות של הוועדה לאנרגיה בקליפורניה.